Kolejna rewolucja w Izako Boars!

21 października 2017

Podczas tegorocznego PGA poznaliśmy uzupełniony skład Izako Boars. Niespełna po dwóch tygodniach w organizacji Piotra ‚Izak’ Skowyrskiego nastąpiły kolejne rewolucyjne zmiany.

Sebastian ‚NEEX’ Trela i Kamil ‚LUULIGUZMAN’ Pala nie zagrają już pod banderą Izako Boars. Powód? – Drużyna nie była zgrana charakterami i rolami, nie było chemii, nie mieli przygotowanych map – powiedział Skowyrski podczas ogłoszenia zmian. Z pierwszego składu został już tylko Kamilkamil Kamiński, który od wczoraj oficjalnie jest prowadzącym w Dzikach. To właśnie na nim spoczął obowiązek zbudowania drużyny od nowa i poprowadzenie IB do kolejnych zwycięstw.

Skład Kamila został uzupełniony o dwóch zawodników, którzy będą reprezentować Dziki już podczas PLE dzięki otwartemu oknu transferowemu. Nowymi nabytkami są Szymon ‚Lys’ Łondka i Piotr ‚nawrot’ Nawrocki, który do tej pory grał w drugim sezonie PLE w INETKOX, zaś oboje będą reprezentować drużynę Izaka podczas Join the Republic: Community Challenge.

Obecnie skład Izako Boars prezentuje się następująco:

Kamil ‚kamil’ Kamiński
Mateusz ‚matty’ Kołodziejczyk
Dawid ‚xype’ Lach
Szymon ‚Lys’ Łondka – okres próbny
Piotr ‚nawrot’ Nawrocki – okres próbny

Warto wspomnieć, że NEEX nie opuszcza organizacji, Ma być wsparciem w Izako Boars Academy, do której młode talenty mogą wysyłać już swoje zgłoszenia.

asiekk92

Studentka, zakochana w swoim mieście torunianka, podróżniczka.
Top