Heroic nowym rywalem AGO w kwalifikacjach WCA!

18 października 2017

Kilka dni po ogłoszeniu North w 1/4 finału kwalifikacji WCA 2017, Duńczycy postanowili oddać swoje miejsce swoim rodakom z Heroic.

Główne kwalifikacje WCA 2017 wchodzą w decydującą fazę. Do drużyn, które swoje miejsce w rozgrywkach musiały wywalczyć w otwartych i zamkniętych zmaganiach, dołączyły zaproszone organizacje: BIG, EnVyUs i Gambit. Czwartą formacją, która otrzymała zaproszenie, było North, jednak po kilku dniach Duńczycy podjęli decyzję o rezygnacji z udziału w tych rozgrywkach z powodów osobistych. W ich miejsce zagrają ich rodacy Heroic, którzy notabene zostali pokonani przez Mathias MSL Lauridsen i spółkę w zeszłym tygodniu podczas ELEAGUE CS: GO Premier 2017.

@gosugamers.net

Rywalem Heroic będzie AGO Gaming, które po ostatnich fantastycznych wynikach i przede wszystkim dostaniu się na europejskiego Minora, w odróżnieniu od Duńczyków wydaje się lekkim faworytem w tym spotkaniu. Następnym rywalem w wypadku wygranej Polaków będzie drużyna z pary EnVyUs i Space Soldiers.

Pula nagród kwalifikacji WCA 2017 wynosi około 44 tys. $, jednak główną nagrodą są trzy miejsca na  finałach World Cyber Arena 2017 w Chinach.

Mam 17 lat, od 3 lat interesuję się e-sportem, a dokładniej sceną CS:GO.
Top