Rusza Poznań Game Arena 2017!

6 października 2017

Już dziś rusza Poznań Game Arena! Targi w Poznaniu są największym wydarzeniem tego typu w naszym kraju. Co roku ściągają wielu pasjonatów gier czy sprzętu gamingowego.

 

Z roku na rok atrakcji przybywa. Dla wielu z nas pojawienie się na targach to już tradycja, a dodatkowo możliwość do spotkania internetowych znajomych. Przejdźmy jednak do rzeczy, a mianowicie do przedstawienia atrakcji PGA 2017.

Zacznijmy od punktu, który większość z nas interesuje najbardziej. Mowa tutaj oczywiście o grze Counter-Strike: Global Offensive. Obecnie najgłośniej ogłaszaną konferencją, która odbędzie się podczas tego wydarzenia jest spotkanie z graczami drużyny Izako Boars. Jak informują na swoim fanpage możemy spodziewać się konkretnych informacji na temat składu drużyny oraz nowości dotyczących samej organizacji. Wiele osób z niecierpliwością czeka na oficjalne stanowisko tej formacji w związku z opuszczeniem składu przez Karola „repo” Cybulskiego i Daniela „STOMP” Płomińskiego.

Pozostając w temacie tej gry nadszedł czas na przedstawienie ostatniego etapu eliminacji ASUS ROG. Będą to eliminacje offline. Czwórka graczy wybrana przez Piotra „izak” Skowyrskiego ponownie będzie miała możliwość wyjazdu do Szwecji, aby tam walczyć u jego boku o zwycięstwo i kosztowne nagrody.

Na samej imprezie nie zabraknie również wielu konkursów, zabaw i turniejów, gdzie będzie można zdobyć wiele nagród. Z pewnością mamy tutaj fanów wcielanie się w różne postacie z gier czy filmów. Na PGA 2017 ponownie odbędzie się konkurs na najlepszy Cosplay.

Targi tego typu to dobry moment na przetestowanie sprzętu, którym jesteście zainteresowani. Nie sposób zliczyć ilości wystawców i firm, które zazwyczaj pojawiają się na tym wydarzeniu, aby zaprezentować nowinki w swoich dziedzinach, a także dać możliwość zakupu sprzętu czy też sprawdzenia jego osiągnięć. Warto wspomnieć, że będzie tam również okazja zakupu limitowanych wersji gadżetów i sprzętu.

Część z was zdążyła się już dowiedzieć, iż w tym roku Patryk „easy” Dzięcioł i Paweł „saju” Pawelczak znów zawitają na tym wydarzeniu. Tym razem mają dla was ciekawą niespodziankę, o której możecie przeczytać na ich profilu Facebook. Cała akcja dojdzie do skutku dzięki TP-Link i Neffos Polska. W związku z tą niespodzianką warto odnaleźć i obserwować ich kanał na platformie YouTube.

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top