ESEA Premier: AGO Gaming wygrywa z Epsilon

4 października 2017

AGO Gaming 16:8 Epsilon

 

AGO Gaming pokonało drużynę Epsilon w ESEA Premier Season 26 Europe, zdobywając tym samym trzy kolejne punkty w lidze. Po pokonaniu Epsilon nasi rodacy mogą pochwalić się kompletem 9 punktów, będąc tym samym liderem tabeli aktualnego sezonu ESEA Premier.

Dzisiejsze spotkanie odbyło się na mapie overpass, gdzie AGO zaczęło po teoretycznie łatwiejszej stronie antyterrorystów, którą sami wybrali po wygranej rundzie nożowej. Runda pistoletowa niestety nie poszła po myśli zawodników AGO Gaming, zdołali oni zdobyć tylko dwa zabójstwa, które trafiły na konto phr i TOAO. Jak można się domyślić, kolejne dwie rundy także trafiły na konto Epsilon, które prowadziło w tym momencie wynikiem 3:0. Nadszedł czas na pierwszą rundę z pełnym ekwipunkiem po stronie AGO Gaming, co za skutkowało pierwszą wygraną rundą. Chłopaki wiele mogą zawdzięczać Michałowi „snatchie” Rudzkiemu, który zaryzykował i zakupił AWP, co okazało się bardzo dobrym zakupem, ponieważ wyeliminował on aż dwóch zawodników w ostatnich sekundach rundy. Gracze Epsilon zagrali jak NiP za starych czasów, atakując bombsite w ostatnich 25 sekundach rundy, jednak tym razem okazał się to zły plan. Niestety w kolejnej rundzie to Epsilon okazało się lepsze, a dokładnie mówiąc Jayzwalkingz okazał się lepszy, który wyeliminował aż trzech zawodników w tej rundzie. Po wymianie rund AGO Gaming było w tarapatach finansowych, jednak nie powstrzymało ich to przed zdobyciem kolejnych dwóch punktów. Niestety dobre wieści się tutaj kończą, po wygranych dwóch rundach Epsilon pokonywał AGO raz za razem, doprowadzając do wyniku 7:3. Po krótkiej serii przegranych rund nasi rodacy znaleźli sposób na swoich przeciwników i sprawnie wygrali pierwszą połowę z wynikiem 8:7.

Kolejną rundę pistoletową AGO zdobyło bez większych problemów dzięki furlanowi i Grubemu, którzy we dwóch zdobyli 5 zabójstw. Po wygranej rundzie furlan wraz z drużyną zdobyli kolejne dwie, dzięki czemu wynik wynosił 11:7 z korzyścią dla AGO. Pierwsza runda z pełnym wyposażeniem i już gracze Epsilon zdobyli punkt, niestety ich radość nie trwała długo, zaraz po wygranej rundzie musieli oni uznać wyższość Polskiego zespołu i przegrali kolejne cztery rundy. Przyszedł czas na rundę meczową, którą zawodnicy AGO zdobyli nie ponosząc żadnych ofiar, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 16:8 z korzyścią dla AGO Gaming.

Kolejne spotkanie naszego Polskiego zespołu w ESEA Premier Season 26 Europe będziemy mogli obejrzeć już 2017.10.11 o godzinie 19:00. Mecz ten będzie nadzwyczaj interesujący, ponieważ tym razem będziemy mogli zobaczyć walkę dwóch Polskich topowych drużyn. Mowa tu oczywiście o Virtus.Pro vs AGO Gaming, faworytem na pierwszy rzut oka wydaje się złota piątka, jednak AGO w aktualnej formie może pozytywnie zaskoczyć podczas tego spotkania.

Dziewiętnastoletni uczeń technikum informatycznego z wielkimi ambicjami i jeszcze mniejszymi chęciami (✿◠‿◠)
Top