PLE Sezon 2 – POWRÓT STAREJ GWARDII!

25 września 2017

Już 25 września ruszają rozgrywki zasadnicze drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej CS: GO. Do walki stanie dziesięć drużyn, z czego sześć to ekipy, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie od organizatorów. W tym gronie znaleźli się zawodnicy INETKOX. Druga lokata w pierwszym sezonie PLE została co prawda wywalczona przez ówczesnych podopiecznych Easy’ego i Saja, aczkolwiek regulamin rozgrywek mówi jasno, że promocja bezpośredniej walki w rundzie zasadniczej S2 nie należy się graczom, a organizacji.

Z tego tytułu, po zawirowaniach transferowych byłego już składu Samsung4Gamers by Inetkox, w drugim sezonie PLE skład Koxów będzie wyglądał następująco:

Poland Patryk „easy” Dzięciol
Poland Paweł saju Pawelczak
Poland Piotr izak” Skowyrski
Poland Piotr „nawrot” Nawrocki
Poland Łukasz „spławik” Jahns

Przeciwnicy drużyny INETKOX w drugiej edycji PLE to zdecydowany TOP polskiej sceny.
W rozgrywkach zasadniczych przyjdzie im się zmierzyć z takimi formacjami jak m.in. Team KinguinSEAL Esports, czy też obrońcy tytułu – PRIDE.

Pierwszym przeciwnikiem ekipy Easy’ego i Saja będzie AGO. Skład, w którym występują dobrze znani fanom Koxów – TOAO oraz Phr sprawdzi dyspozycję strzelecką Kodżirasów. Rywal, jak na początek z pewnością wymagający, ale trzymamy mocno kciuki za emocjonujące i wyrównane widowisko na serwerze. Potyczka rozpocznie się o godzinie 20:00

Jak na największą, rodzimą ligę CS:GO przystało organizatorzy, tak jak w ubiegłym sezonie – zadbali o pokaźne nagrody pieniężne.
W fazie zasadniczej zobaczymy pojedynki każdy z każdym w formacie BO2. Zwycięstwo będzie nagradzane sumą 1200 zł, remis analogicznie kwotą 600 zł dla każdej z drużyn.

Pula nagród obowiązująca w finałowych rozgrywkach również robi wrażenie!
1. Miejsce – 46 000 zł
2. Miejsce – 17 000 zł
3. Miejsce – 8 000 zł
4. Miejsce – 4 000 zł

Easy i spółka do sprawy podchodzą bardzo poważnie. Od pewnego czasu na kanałach Twitch Koxów oraz Izaka możemy obserwować przygotowania do rozgrywek, które startują już w najbliższy poniedziałek!

Poniżej prezentujemy pary pierwszej kolejki drugiego sezonu PLE wraz z godzinami starć:

Poniedziałek, 25.09
18:00 – PRIDE vs tomorrow.gg
20:00 – INETKOX vs AGO Gaming

Wtorek, 26.09
18:00 – Check-Point Team vs Izako Boars
20:00 – SEAL Esports vs Venatores
22:00 – Pompa Team vs Izako Boars

Warto dodać, że dla dwóch zawodników Samsung4Gamers by Inetkox rywalizacja na serwerze nie będzie jedynym aspektem związanym z PLE. Wszystkie mecze, w których Koxy nie będą brać udziału zostaną skomentowane przez duo Easy&Izak na kanale ESPORTNOW! 

kruq

Dwudziestojednoletni, pozytywnie postrzelony student informatyki! Tak! Jeszcze tacy istnieją.. :P
Top