Tak było na Let’s Play Częstochowa!

11 kwietnia 2017

W ostatni weekend odbył się turniej Let’s Play Czestochowa, na którym miałam okazję się pojawić. Poniżej chcę przedstawić wam krótkie podsumowanie wraz ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Rozgrywki w ramach tego turnieju rozpoczęły się w sobotę od godziny 8.00. Mieliśmy przyjemność oglądać pojedynki w grach takich jak: Counter-Strike: Global Offensive, HearthStone czy League of Legends.

Najistotniejsze dla naszego społeczeństwa były oczywiście rozgrywki Couter-Strike: Global Offensive. Na turnieju zjawiły się między innymi takie drużyny jak: Samsung4Gamers by Inetkox, Izako Boars, Pompa Team Yellow/Black, PACT Black/White i wiele innych. Był to pierwszy turniej naszej drużyny w nowym składzie, który prezentuje się następująco:

Mateusz „TOAO” Zawistowski
Tomasz „phr” Wójcik
Kuba „Markoś” Markowski
Wiktor „mynio” Kruk
Michał „snatchie” Rudzki

W pierwszym dniu, skład Samsung4Gamers by Inetkox rozegrał trzy spotkania w grupie G, gdzie po trzech zwycięstwach zakończyli ten dzień wychodząc z pierwszego miejsca. W niedzielę swoje pierwsze spotkanie w fazie play-off zwyciężyli z drużyną Tier XI z wynikiem 16:2. Kolejne spotkania były rozgrywane w formacie BO3. Już w ćwierćfinale spotkali się z drużyną Pompa Team Black, gdzie po dwóch mapach uzyskali awans do półfinału. Tam czekał na nich skład Izako Boars (repo, kamil, NEEX, STOMP, Luliguzman). Niestety po bardzo wyrównanej walce, drużyna Samsung4Gamers by Inetkox uległa drużynie Piotra „izak” Skowyrskiego z wynikiem 2:1. Po piętnastu godzinach walki pozostał im jedynie mecz o trzecie miejsce, w którym pokonali drużynę PACT Black, uzyskując wynik 2:1. W spotkaniu finałowym zwyciężyła drużyna Pompa Team Yellow, która pokonała Izako Boars z rezultatem 2:0. Sam turniej był bardzo dobrze zorganizowany, za co wielkie ukłony należą się Łukaszowi „MEta” Kozłowskiemu oraz Piotrowi „petzor” Węgrzynowi.

Historia lubi się powtarzać. W poprzedniej edycji tego turnieju, nasza drużyna również została pokonana w półfinale przez skład PRiDE, w której w tym czasie również grał Kamil „kamil” Kamiński oraz Karol „repo” Cybulski. Z pewnością można odczuwać niedosyt po tym turnieju, aczkolwiek miejmy nadzieję, że następnie turnieje z nowym zawodnikiem będą coraz lepsze.

Na samym wydarzeniu nie zabrakło również strefy Free2Play, gdzie mogliśmy zagrać na PS4, uczestniczyć w wielu konkursach lub zwyczajnie zagrać z przyjaciółmi. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabrakło cosplayerów, którzy swoimi barwnymi strojami dodawali charakteru całej imprezie. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z samego wydarzenia.

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top