Nadszedł czas na GO GO CS:GO 2!

16 lutego 2017

Czekaliście na ten dzień wiele miesięcy i wreszcie nadszedł. Już dziś rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji projektu GO GO CS:GO.

Jest to projekt prowadzony przez Patryka ”easy” Dzięcioła i Pawła ”saju” Pawelczaka. Ma on na celu wyłonić pięciu zawodników, którzy razem stworzą nową drużynę prowadzoną właśnie przez te dwójkę.

Poniżej przedstawię wam ogólny zarys tego projektu oraz różnice pomiędzy jego pierwszą edycją.

Pierwszą, podstawową różnicą jest wymóg, który pojawił się w związku z doświadczeniami z poprzednią edycją. Aby zapisać się do projektu należy posiadać na swoim koncie 800 lub więcej godzin, w innym przypadku nie uda wam się dołączyć do projektu. Zapisy będą trwały od 16 lutego do 2 marca tego roku. Po połączeniu konta Twitch i Steam na stronie przeznaczonej do zapisów na waszym mailu pojawi się wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Co istotne możecie zgłaszać prośbę o przełożenie terminu waszego spotkania w projekcie. Nie zapomnieliśmy również o subskrybentach kanału inetkoxTV, oto jakie przywileje będą posiadać:

  • możliwość przełożenia terminu meczu trzy razy;
  • wyższy priorytet podczas losowania do meczów projektowych

W celu uzyskania tych udogodnień należy posiadać subskrypcję przed zapisaniem się do projektu. Aby wziąć udział w projekcie nie trzeba subskrybować koxowego kanału. Zapisując się jednym kontem Twitch i jednym kontem Steam w trakcie projektu nie ma możliwości zmiany takiego konta. Przypominamy również o konieczności posiadania sprawnego sprzętu. Pamiętajcie, aby sprawdzić jego działanie przed swoim meczem. Dokładny regulamin znajdziecie na stronie zapisów. Nalegamy na dogłębne zapoznanie się z wszystkimi jego punktami!

Zapisać możecie się pod tym LINKIEM. Ilość miejsc w projekcie jest nieograniczona.

Partnerami, którzy zdecydowali się wspierać drużynę powstałą w projekcie są: Samsung, Roccat oraz Twitch.

Walka toczy się o kontrakt, który zostanie podpisany między graczem, a koxami. Podczas jego trwania drużyna będzie wspierana sprzętowo jak i finansowo przez partnerów projektu.

Sprawdź się i Ty. Może to w Tobie drzemie ukryty talent?  

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top