Oficjalnie: Nowy superteam z Francji zaprezentowany! Debiut już dzisiaj

4 lutego 2017

Potwierdziły się pogłoski, które w świecie CS-a istniały od kilku tygodni. Zawodnicy EnVyUs oraz G2 Esports łączą siły i tworzą nowy francuski zespół, który ma podbić scenę kantera.

Nowy skład francuskiej drużyny będzie wyglądał następująco: shox, NBK, bodyy, KennyS oraz apEX. Trenerem będzie SmithZz. Zawodnicy będą występowali pod banderą G2 Esports, co oznacza, że Team EnVyUs będzie musiał znaleźć trzech zawodników, by skompletować zespół. Być może do EnVy dołączy ScreaM, który został usunięty z ekipy G2. Powodem rozstania się z Belgiem podobno był fakt, że któryś z zawodników przyszłego G2 Esports nie chciał z nim być w zespole.

Całą sprawę na oficjalnej stronie G2 Esports skomentował shox:  – Poziom CS-a wzrasta z każdym dniem. Lubię rywalizację i nie potrafię zadowolić się drugim miejscem. Dziś by wygrywać, musisz przekuwać swój gniew oraz pasję w ciężką pracę oraz zawsze dążyć do osiągania sukcesów, zwłaszcza w trudnych momentach. Nam natomiast zabrakło tej jakości w drugiej połowie 2016 roku – stwierdził. Następnie wspomniał o planach związanych z nowym składem – Wraz z tak jakościowym składem i sztabem szkoleniowym naszym celem jest oczywiście wygrywanie, ale także pozostawanie silnymi, gdy napotkam na swojej drodze przeciwności. Mamy ambicje, aby położyć kres brakowi stabilizacji, który ma miejsce na francuskiej scenie. Sądzę, że mamy wszystko, co potrzebne, by osiągnąć nasze cele, zaś nasza ciężka praca pomoże nam na drodze ku nim – zakończył.

Kiedy francuski superteam będzie miał swój debiut w sobotę 4 lutego podczas zamkniętych kwalifikacji online do IEM Katowice.

Fot. G2 Esports
Źródło: hltv.com/g2esports.com

Interesuję się głównie sportem, historią, polityką. E-sportem interesuję się od marca 2015 roku, głównie CS:GO.
Top