„ChrisJ” opuszcza Mousesports, zastąpi go „Oskar”

30 stycznia 2017

Holenderski awuper Chris „ChrisJ” De Jong został przesunięty do rezerwy ekipy Mousesports. W niemieckim zespole De Jong występował od 21 października 2013 roku.

27-letni gracz od dłuższego czasu był skonfliktowany z gwiazdą Mousesports  – Nikolą „NiKo” Kovacem. Nieznane są powody konfliktu, lecz organizacja postanowiła o przesunięciu „ChrisJ” do rezerw i zdecydowano się na zatrudnienie „Oskara”, który w przeszłości występował w „Myszkach”. Podczas niedawno zakończonego ELEAGUE Major 2017 obaj zawodnicy pokłócili się w trakcie meczu z Flipsid3 Tactics, co zarejestrowały kamery przy stanowiskach komputerowych. Niedługo potem ogłoszono zmiany w składzie zespołu.

Do największych sukcesów De Jonga w barwach Mousesports można zaliczyć: półfinał ELEAGUE Season 1, półfinał ESL Pro League Season 4 – Finals oraz półfinał CEVO Season 7: Professional. Jak na razie nie wiadomo, gdzie Holender będzie występował w najbliższym czasie. Jak się łatwo domyślić raczej nie będzie go satysfakcjonowała pozycja zawodnika rezerwowego w Mousesports.

Źródło: inf. własna/hltv.org

Interesuję się głównie sportem, historią, polityką. E-sportem interesuję się od marca 2015 roku, głównie CS:GO.
Top