iNETKOXTV zakwalifikowane do Ecenter Copernicup!

16 stycznia 2017

Z dniem wczorajszym skład iNETKOXTV rozegrał kwalifikacje do Ecenter Copernicup, który rozpocznie się już 4 lutego w Toruniu.

Ostatnio mogliście odnieść wrażenie, ze drużyna iNETKOXTV nieco zmniejszyła tempo. nic bardziej mylnego. Powrócili do treningów, a wczoraj zwyciężając trzy spotkania dostali się do turnieju Ecenter Copernicup. Rozegrali trzy spotkania w formacie BO3.

W pierwszym meczu zmierzyli się z drużyną SOPRANOS, którą pokonali z wynikiem 2:0. Na mapie Mirage ich wynik wyniósł 16:6, natomiast na mapie Dust2 pokonali przeciwników z rezultatem 16:10.

Drugi pojedynek rozegrali ze składem MEGITSUNE. Ponownie uzyskali szybie zwycięstwo. Na mapie Cache nasz skład rozgromił przeciwników uzyskując wynik 16:2. Druga mapa, Mirage, zakończyła się tym samym wynikiem, co sprawiło, iż wygrali to spotkanie z rezultatem 2:0.

W spotkaniu finałowym zmierzyli się z drużyną PLES Gaming. Ten pojedynek potoczył się podobnie jak dwa poprzednie. iNETKOXTV zwyciężyło z wynikiem 2:0. Na mapie Train uzyskali wynik 16:12. Drugą mapą był Mirage, gdzie rozgromili przeciwników pozwalając im na zdobycie jedynie czterech rund.

Zawodnicy składu iNETKOXTV pojawią się już 4 lutego w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na samej imprezie nie zabraknie również twórców kanału twitch – inetkoxTV. Imprezę poprowadzi dla nas Filip „Testree” Mątowski. Obecnie pula nagród w turnieju wynosi aż 11 000 złotych. Warto dodać, iż jest to pierwsza edycja tego wydarzenia. Na samej imprezy będziemy mogli zobaczyć osobistości takie jak: Mateusz „PAGO” Pągowski, Piotr „powlie” Orkwiszewski, Mikołaj „mouz” Karolewski, Paweł „Leh” Lehmann czy Piotr „petzor” Węgrzyn.

Zarys tego wydarzenia prezentuje się bardzo interesująco. Z niecierpliwością oczekujemy na ten turniej.

Z kim z was widzimy się w Toruniu? 😉

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top