ROCCAT INETKOX SUBCUP #10

14 stycznia 2017

Witajcie koxy!

Nadszedł czas na niedawno zapowiadany ROCCAT INETKOX SUBCUP #10. Jak z pewnością słyszeliście na streamie, formuła tego turnieju będzie różniła się od poprzednich edycji. Główną różnicą będzie fakt, iż początkowe etapy będą rozgrywane w formacie 1vs1, gdzie wygrany z pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. W momencie, w którym pozostanie ośmioro graczy, zostaną oni losowo przydzieleni do dwóch drużyn. Kapitanem jednej z drużyn będzie Patryk „easy” Dzięcioł, natomiast drugiej Paweł „saju” Pawelczak. Finał zostanie rozegrany w formacie BO5, 5 vs 5. Turniej planowany jest na 128 osób, z czego tylko najlepsza ósemka będzie miała możliwość powalczenia o nagrody, a skoro o nich mowa. Dzięki życzliwości firmy ROCCAT mamy dla was nagrody na bogatości o łącznej wartości 4000 zł. Przedstawiają się one następująco:

– klawiatura ROCCAT® SUORA

– podkładka pod mysz ROCCAT® TAITO

– słuchawki ROCCAT® CROSS

– myszka ROCCAT® KOVA

Każda osoba ze zwycięskiej drużyny otrzyma w nagrodę powyższy zestaw.

Zapisy zostaną otwarte z dniem dzisiejszym, o godzinie 20.00 i potrwają do 16 stycznia, również do godziny 20.00. Zgłosić do turniej można się poprzez ten link, który automatycznie przeniesie nas na stronę ligi #FEC. Przypominamy również, aby zapoznać się z regulaminem załączonym na stronie turnieju.

Harmonogram

14.01 – wysyłamy informacje z hasłem do zapisów (wiadomość prywatna na twitch)
17.01 – weryfikacja subskrybentów.
18.01 – rozpoczęcie rozgrywek do RO32 turnieju, niektóre mogą zostać pokazane na streamie.
20.01 – RO16, mecze zostają rozgrywane z komentarzem na streamie.
22.01Wielki Finał, Team Easy vs Team Saju, godzina 19.00.

Każdy subskrybent może sprawdzić się w tym turnieju, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału.

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top