Kinguin zmierzy się z dignitas w meczu otwarcia DreamHack Winter!

24 listopada 2016

Już dziś rozpoczną się rozgrywki w ramach DreamHack ZOWIE Open Winter 2016!

dhzowie

O godzinie 12.30 w miejscowości Jönköping, która znajduje się na terenie Szwecji zostanie rozegrany pierwszy mecz w ramach tego turnieju. To właśnie polski skład Kinguin zmierzy się z formacją dignitas w pojedynku na jednej, wybranej mapie. Polacy w ostatnim czasie wykazują dużą aktywność na scenie międzynarodowej. Podczas Predator Masters 3, uzyskali drugie miejsce przegrywając w finale z drużyną Gambit, gdzie uzyskali wynik 0:2, jednak wnioskując po słowach Grzegorza „SZPERO” Dziamałka, skład Kinguin jest w stanie pokonać najmocniejszą drużynę z grupy w której się znajdują. Do grupy A należy również drużyna GODSENT oraz skład FlipSid3.


Nepal Kinguin 

Nepal Mikołaj „mouz” Karolewski
Nepal Damian „Furlan” Kisłowski
Nepal Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Nepal Michał „MICHU” Müller
Nepal Karol „rallen” Rodowicz

Nepal Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Polacy znajdują się obecnie w bardzo pracowitym okresie, mają za sobą wyjazd do Hongkongu, gdzie niestety rozgrywki nie potoczyły się po ich myśli, ale również występ w Predator Masters 3, gdzie uzyskali drugie miejsce. Na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy najlepiej prezentował się Michał „MICHU” Müller, który obecnie posiada najwyższy rating w swoim zespole.


Nepal dignitas

Nepal Kristian „k0nfig” Wienecke
Nepal Emil „Magiskb0Y” Reif
Nepal René „cajunb” Borg
Nepal Ruben „RUBINO” Villarroel
Nepal Mathias „MSL” Lauridsen

Nepal Casper „ruggah” Due – trener

Jest to duńska drużyna, która prezentuje obecnie bardzo dobrą formę. Ich ostatnim osiągnięciem było zdobycie pierwszego miejsca podczas rozgrywek EPICENTER: Moscow w Rosji. Bez wątpienia najjaśniej święcącą gwiazdą w tym składzie jest Emil „Magiskb0Y” Reif, którego rating wynosi 1.14 i jest zarazem najwyższym wynikiem spośród wszystkich zawodników.

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top