Kinguin zmierzy się z dignitas w meczu otwarcia DreamHack Winter!

24 listopada 2016

Już dziś rozpoczną się rozgrywki w ramach DreamHack ZOWIE Open Winter 2016!

dhzowie

O godzinie 12.30 w miejscowości Jönköping, która znajduje się na terenie Szwecji zostanie rozegrany pierwszy mecz w ramach tego turnieju. To właśnie polski skład Kinguin zmierzy się z formacją dignitas w pojedynku na jednej, wybranej mapie. Polacy w ostatnim czasie wykazują dużą aktywność na scenie międzynarodowej. Podczas Predator Masters 3, uzyskali drugie miejsce przegrywając w finale z drużyną Gambit, gdzie uzyskali wynik 0:2, jednak wnioskując po słowach Grzegorza „SZPERO” Dziamałka, skład Kinguin jest w stanie pokonać najmocniejszą drużynę z grupy w której się znajdują. Do grupy A należy również drużyna GODSENT oraz skład FlipSid3.


Kinguin 

 Mikołaj „mouz” Karolewski
Damian „Furlan” Kisłowski
Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Michał „MICHU” Müller
Karol „rallen” Rodowicz

Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Polacy znajdują się obecnie w bardzo pracowitym okresie, mają za sobą wyjazd do Hongkongu, gdzie niestety rozgrywki nie potoczyły się po ich myśli, ale również występ w Predator Masters 3, gdzie uzyskali drugie miejsce. Na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy najlepiej prezentował się Michał „MICHU” Müller, który obecnie posiada najwyższy rating w swoim zespole.


dignitas

Kristian „k0nfig” Wienecke
Emil „Magiskb0Y” Reif
René „cajunb” Borg
Ruben „RUBINO” Villarroel
Mathias „MSL” Lauridsen

Casper „ruggah” Due – trener

Jest to duńska drużyna, która prezentuje obecnie bardzo dobrą formę. Ich ostatnim osiągnięciem było zdobycie pierwszego miejsca podczas rozgrywek EPICENTER: Moscow w Rosji. Bez wątpienia najjaśniej święcącą gwiazdą w tym składzie jest Emil „Magiskb0Y” Reif, którego rating wynosi 1.14 i jest zarazem najwyższym wynikiem spośród wszystkich zawodników.

Kasia Hutnik

Studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz. ~Toshie
Top