karrigan dołącza do FaZe [OŚWIADCZENIE]

20 października 2016

Już od dłuższego czasu świat e-sportu spodziewał się zmian w składzie Astralis. Dodatkowo, tydzień temu organizacja uczyniła Finna „karrigana” Andersena graczem rezerwowym, zastępując go Antonem „NoTaN1dgl” Pedersenem. Dzisiaj były kapitan Astralis oficjalnie przechodzi do FaZe, został wykupiony za nieznaną kwotę. Poniżej znajdziecie oświadczenie karrigana.

karrigan

Zaczynam dziś nowy rozdział w karierze, przechodzę do FaZe po prawie dwóch latach wspólnej gry z chłopakami. Był to okres pełen wrażeń, porażek i zwycięstw, szczególnie miło wspominam świetny dla nas rok 2015. Wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o utworzeniu Astralis, zyskując przy tym sporo nowych doświadczeń.

Odchodzę z Astralis z mieszanymi uczuciami, wierząc jednocześnie, że dla obu stron będzie to nowy, lepszy start. Razem z chłopakami przeżyłem wiele wspaniałych chwil, a najlepsze wspomnienia będą mi towarzyszyć w przyszłości.

Powodem zmiany jest fakt, że już od kilku miesięcy nie graliśmy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, stale odnosząc gorsze wyniki. Doprowadziło to do rozmów na temat taktycznych aspektów naszej gry. Finalnie zgodziliśmy się ze sobą, że najlepszym rozwiązaniem będzie moje odejście  z Astralis. Przy okazji życzę kolegom jak najlepiej, mam nadzieję, że uda im się wrócić na szczyt.

Czuję się bardzo szczęśliwy i zaszczycony faktem, że kolejny etap mojej kariery zacznę właśnie w FaZe. Organizacja jest wyjątkowa, mają sporą rzeszę fanów i skład utalentowanych graczy, z którymi mam nadzieję piąć się na samą górę, tam gdzie miejsce FaZe. 

Dziękuję wszystkim fanom, graczom Astralis, oraz ludziom odpowiedzialnym za sprawy naszej organizacji.”

Oświadczenie w oryginalnej wersji znajdziecie na oficjalnej stronie organizacji.


Karrigan zastąpi kioShiMę, poniżej znajdziecie zresztą obecny skład ekipy. Nowy zawodnik nie będzie miał zbyt dużo czasu na przyzwyczajenie się do gry w nowym składzie, już jutro startują pierwsze mecze FaZe w fazie grupowej ELEAGUE 2. Zmierzą się w grupie A z mousesports, Cloud9 oraz Immortals. Skład drużyny prezentuje się następująco:

Nepal Finn „karrigan” Andersen

Nepal Philip „aizy” Aistrup

Nepal Aleksi „allu” Jalli

Nepal Joakim „jkaem” Myrbostad

Nepal Havard „rain” Nygaard

Dajcie nam znać co sądzicie o zmianie, myślicie, że to dobra decyzja ze strony Astralis? Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze!

Top