IT-life Cup 2016 – przedstawiamy turniej

12 sierpnia 2016

s13

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam imprezę IT-life Cup 2016, nad którą INETKOXtv obejmuje patronat medialny!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia na terenie galerii Brama Mazur przy ulicy Plac Miejski 1 w Ełku, w planach są dwa turnieje – FIFA 16 oraz CS:GO. Łączna pula dla finalistów w gotówce i nagrodach rzeczowych to aż 15 000 złotych, organizatorzy zaznaczają, że może jeszcze się podnieść! Nie tylko zawodników czekają emocje, każdy z Was będzie mógł wziąć udział w mini turniejach czy konkursach organizowanych na terenie strefy Fun Zone! Wstęp na teren IT-life Cup 2016 jest darmowy, wpłat dokonują jedynie uczestnicy turniejów FIFA i CS:GO.

[cjtoolbox name=’ceneo’]

Głównym punktem IT-life Cup 2016 będą oczywiście zmagania zawodników w CS:GO, w turnieju bierze udział 16 drużyn, zmierzą się w meczach BO3. Każda z drużyn zobowiązana jest do wpłacenia 300 zł wpisowego, komputery zapewniają organizatorzy, gracze korzystają z własnych słuchawek, podkładki, myszki oraz klawiatury. Zapisy na turniej wciąż są otwarte, możecie się zapisać tutaj.

Pula nagród dla turniejów to odpowiednio:

CS:GO

I miejsce: 3 000 złotych oraz nagrody rzeczowe

II miejsce: 1000 złotych oraz nagrody rzeczowe

III miejsce: 500 złotych oraz nagrody rzeczowe

FIFA 16

I,II,III miejsce: nagrody rzeczowe

Turniej FIFY to maksymalnie 64 zawodników, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata wpisowego w wysokości 10 złotych, zapisywać możecie się do 20 sierpnia na stronie IT-life tutaj. Uczestnicy mają prawo do wyboru dowolnej drużyny klubowej lub reprezentacyjnej, mogą także korzystać z własnych kontrolerów, mecze rozgrywane są na konsoli Playstation 4. Gracze zostaną podzieleni na 4-osobowe grupy, fazy pucharowej przejdzie dwóch z największą ilością punktów. Faza pucharowa to mecze BO3, w finale zaś obejrzymy tylko jeden mecz, w razie remisu o wyniku zadecyduje dogrywka lub karne. Są tu jakieś kodżirasy w FIFĘ?

Ktoś z Was wybiera się na IT-life Cup 2016? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Top