Rusza turniej Copenhagen Games 2016! #gogo #alsen

23 marca 2016

Dokładnie o 14:00 czasu polskiego otworzą się bramy kojarzonego przez wielu z Was turnieju lanowego, który, jak co roku odbywa się w Øksnehallen, w sercu Kopenhagi. CG 2016 potrwa do soboty 26 marca, wtedy też obejrzymy finały rozgrywek. Zobaczymy aż DWA turnieje CS:GO – rozgrywki mężczyzn oraz kobiet, w szranki staną również zawodnicy Hearthstone, League of Legends, FIFA oraz Starcraft II.

Łączna pula nagród w turnieju CS:GO dla facetów wynosi 30 000 €, oprócz zdecydowanej większości duńskich i skandynawskich formacji, spotkamy tam między innymi Hellraisers . W głównej części turnieju będzie brało udział szesnaście ekip, osiem wyłonią eliminacje, pozostałe to zaproszone ekipy, których lista poniżej:

Dignitas

E-Frag.net

Copenhagen Wolves

HellRaisers

SK Gaming

RCTIC Logitech G

ALTERNATE aTTaX

ENCE

Turniej CS:GO Ladies dla kobiet obejmuje 16 drużyn, Panie powalczą o nagrody o łącznej wysokości 7 000 €. Warto się zainteresować chociażby dlatego, że w evencie wystąpią reprezentantki polskiej formacji ALSEN-Team Female , poniżej skład:

Alina ‚Ariina’ Duraj

Julia ‚bullet girl’ Kurzyńska

Agnieszka ‚pasia’ Olejnik

Izabela ‚vorti’ Partyka

Aneta „fantasia” Koper

Z wpisu na facebook’u dowiadujemy się, że dziewczyny ruszyły już na miejsce, turnieje CS:GO zaczną się jutro, mamy nadzieję, że zobaczymy je również w sobotę, dokładnie o 18:00 startują finały.

No to lecimy! Trzymajcie za nas kciuki i śledźcie nasze fp na pewno znajdziecie ciekawą relacje z całego wydarzenia!!! #hype #copenhagengames #gogo #alsen

Opublikowany przez ALSEN-Team Female na 23 marca 2016

Paniom życzymy powodzenia, przypominam, że w tamtym roku turniej CS:GO zdominowała ekipa Virtus.pro , trzymamy kciuki aby i w 2016 udało się to polskiej drużynie, tym lepiej jeśli dla odmiany będą to Panie :). #gogo #alsen

Top