TP-LINK INETKOX SUBCUP #7 Czas na podsumowanie!

27 stycznia 2016

W poniedziałek zakończyła się siódma już edycja subcupa, tym razem sponsorem turnieju było TP-LINK, za co serdecznie dziękujemy! Dzięki ich świetnym nagrodom, do naszego subcupa zapisało się aż 49 drużyn! Tak duża liczba zaskoczyła, oczywiście pozytywnie nas wszystkich. Przez cztery pełne emocji dni, zostało rozegranych 49 spotkań, stojących na wysokim poziomie. Taki poziom rywalizacji zapewne był spowodowany nagrodami jakie czekały na pierwsze trzy zespoły. Za zwycięstwo zawodnicy otrzymali 5x TP-LINK Router Archer MR200, za miejsce drugie 5x TP-LINK Przenośny Router 3G M5250 oraz za zajęcie najniższego stopnia podium, 5x TP-LINK PowerBank PB50. Łączna pula nagród wyniosła aż 4500zł! Robi wrażenie, prawda?

Przy tak dużej liczbie zgłoszonych drużyn do organizacji musieliśmy użyć naszego koxowego forum, na które serdecznie zapraszamy także teraz! Jak na pierwszy raz wszystko odbyło się bardzo sprawnie, mecze nie miały większych opóźnień co mogło cieszyć. W kolejnych edycjach będziemy starać się polepszać komunikację między drużynami, aby uniknąć wszelkich wpadek.

Przez okres trwania subcupa, również PROCPU miało dla was sporo atrakcji, np. super promocje czy limitowane edycje kubków oraz koszulek z logo inetBATON. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie tego przedsięwzięcia! Dobrze wiedzieć, że kogoś interesują młodzi ludzie z pasją do gier.

Słowem podsumowania, był to największy jak do tej pory subcup, wszystko oczywiście dzięki Wam, TP-LINK, PROCPU oraz pozostałej części sponsorów! Mamy nadzieje, że każda kolejna edycja będzie wzbogacać się o nowe drużyny, a poziom rozgrywek rósł razem z ich liczbą. Gratulujemy oczywiście zwycięskiemu składowi Króliczków Angeli (NotDestroy, MynthificatioNx, Freshenko, POSIIA, LPK1), zdobywcom drugiego miejsca – drużynie Nervous Gaming (Richerino, LeSMagic, Calcifer0, lhikariyamixl, risenlel) oraz ekipie biznesyREKINÓW (ComeBACKIsREAL21, souxpl, daenovsky, manifizze, MagicznyDEVO) za zajęcie najniższego stopnia podium.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy! 

W najbliższym czasie, możecie spodziewać się krótkiego wywiadu ze zwycięskim składem Króliczków Angeli!

Fr[4]G

Witam wszystkich! :) Jestem Karol, częściej spotkacie mnie pod nickiem Fr[4]G :) mam 22 lata :) Studiuje dziennikarstwo radiowe na UJK w Kielcach :) Interesuje się grami komputerowymi, sportem oraz motoryzacją:) Mam nadzieję ze się polubimy ! :)
Top