Kolejne dni zmagań! TP-LINK INETKOX SUBCUP #7

25 stycznia 2016

Koniec TP-LINK INETKOX SUBCUP #7 zbliża się wielkimi krokami! Podsumujmy drugi oraz trzeci dzień rozgrywek. Przez sobotę i niedziele odbyły się mecze trzeciej, czwartej oraz piątej rundy. Poziom spotkań był znacznie wyższy niż w pierwszym dniu zmagań. Zawodnicy zmotywowani nagrodami ufundowanymi przez TP-LINK, mieli bardzo wielki głód gry oraz fragów. Wielkim zaskoczeniem było odpadniecie już w 3 rundzie, drużyn Poka Bydlaka oraz Acapulco, w których skład wchodzili świetni i znani wam zawodnicy jak Pago, Powlie, Leh, czy kilku uczestników projektu GO GO CS:GO.
Drabinkę turnieju z wszystkimi wynikami oraz składami drużyn znajdziecie tu:
http://inetkox.pl/turnieje/turniej-inetkox-subcup/tp-link-inetkox-subcup-7/

Do półfinałów turnieju dostały się ekipy Nervous Gaming, biznesyREKINÓW, Bracia4Ever oraz Króliczki Angeli.

Z pośród tej czwórki najlepsze okazały się drużyny Nervous Gaming oraz Króliczki Angeli, które zagrają w meczu finałowym. W meczu o trzecie miejsce, spośród pozostałej dwójki, lepsza okazała się drużyna biznesyREKINÓW, której serdecznie gratulujemy!
Mecz finałowy pomiędzy Nervous Gaming a Króliczkami Angeli odbędzie się już dziś o godzinie 18.30, na kanale twitch.tv/inetkoxtv! Serdecznie zapraszamy wszystkich do śledzenia poczynań zawodników, oczywiście w bardzo miłej i zabawnej atmosferze!easy saju

Przypominamy również o trwających promocjach na akcesoria z motywami inetkox, które przygotowało dla was jak zawsze PROCPU! Śpieszcie się bo akcja trwa tylko do północy!

 

Fr[4]G

Witam wszystkich! :) Jestem Karol, częściej spotkacie mnie pod nickiem Fr[4]G :) mam 22 lata :) Studiuje dziennikarstwo radiowe na UJK w Kielcach :) Interesuje się grami komputerowymi, sportem oraz motoryzacją:) Mam nadzieję ze się polubimy ! :)
Top