Rekordowy Nowy Rok!

11 stycznia 2016

W niedzielę 10-tego stycznia 2016 roku, padł nowy rekord widzów na kanale twitch.tv/inetkoxtv, 9,525 tys. !Nie zapominajmy oczywiście o ponad 2,100 subskrypcjach na kanale. Patrząc na polską scenę streamerów jest to naprawdę świetny wynik, aktualnie nasze koxy znajdują się w TOP 15 twittch-a jeśli chodzi o ilość subskrypcji,a ilością widzów już tak nie odstają od pozostałych większych streamerów z większym stażem na twitch-u. Teraz już rzadko zdarza się taka sytuacja, że subskrypcji jest więcej niż widzów na kanale, co często zdarzało się na początku ich działalności. Właśnie może przypomnimy sobie jak to wyglądało na początku ich działania.

Początki koxów na twitch-u były dość ciężkie mimo tego, że już po 2 tygodniach dostali partnerstwo od platformy, to przez pierwszy miesiąc liczba widzów nie była powalająca i dochodziła maksymalnie do 200 osób. Jednak oni ze swymi nieustępliwymi charakterami nie poddali się i dzielnie chcieli zrealizować swój projekt dla którego, tak naprawdę zaczęli swoją przygodę ze stremowaniem, czyli dobrze nam znany projekt GO GO CS:GO. Patrząc na osobę naszego ulubionego „malucha” Patryka, możemy zauważyć jego ogromną przemianę, podczas komentowania pierwszego spotkania projektu był on bardzo stremowany, małomówny, widać było w jego oczach po prostu zwykła ludzką niepewność. Jeśli chodzi o Pawła Pawelczaka, jak przystało na osobę pracującą w radiu, można było zauważyć obycie z mikrofonem.easy sajuPrzejdźmy teraz dalej i przyjrzyjmy się w jaki sposób stworzyli tak dużą społeczność, na ich kanale Twitch czy YouTube nie znajdziemy błagania o subskrypcje czy łapki w górę, jedyne co możemy znaleźć to całą masę śmiechu i radości. Możemy też zobaczyć dwóch prawdziwych fanów gier komputerowych, dzielących się swoją pasją w jak najbardziej naturalny sposób, te osoby które widzimy w tych dwóch okienkach poprzez ich kamerki, są jak najbardziej realne i nie kreują się przed monitorami na kogoś zupełnie innego, niż są w rzeczywistości. Kolejnym powodem dla którego ludzie w coraz większej ilości spotykają się na ich kanale, są bardzo częste gry ze swoimi widzami, praktycznie każda gra w jaką grają jest z udziałem widzów, wiadomo raz w większym stopniu raz w mniejszym. Mówię widzowie bo nie tylko subskrybenci ich kanału mają okazję z nimi grać, zawsze jeśli tylko mają możliwość, zapraszają do gry ze sobą nowe osoby aby sprawić również im, trochę radości i zabawy.

Podsumowując cały ten wpis, chce podkreślić, że tylko byciem sobą możemy osiągnąć sukces z którego, będziemy szczerze zadowoleni i będziemy mogli patrzeć w lustro z poczuciem, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. W tym przypadku było to zgromadzenie tak wielkiej, super działającej i pasującej do siebie społeczności oraz oczywiście stworzenie świetnej młodej drużyny.

Fr[4]G

Witam wszystkich! :) Jestem Karol, częściej spotkacie mnie pod nickiem Fr[4]G :) mam 22 lata :) Studiuje dziennikarstwo radiowe na UJK w Kielcach :) Interesuje się grami komputerowymi, sportem oraz motoryzacją:) Mam nadzieję ze się polubimy ! :)
Top