Trener w CS:GO. Kto to i po co?

9 stycznia 2016

Cześć! Jestem kolejnym z licznego grona nowo przyjętych redaktorów. Moje teksty będą dotyczyły spraw związanych z koxami. Mam nadzieję, że będą wam się podobać! To takie kilka słów wstępu od waszego Fraga.

Pewnie często oglądając turnieje lanowe zastanawiacie się kim jest ten człowiek stojący za graczami, otóż jest to trener. Wiem wiem trener w grach komputerowych? Fakt dziwnie to brzmi, bo w sumie po co graczom trener? Przecież nie ruszy myszką za nich, taktyki nakreśla prowadzący, więc tak na prawdę mogłoby się wydawać, że jest to osoba kompletnie zbędna.

Nic bardziej mylnego moi mili, trener jest bardzo ważną osobą w profesjonalnej drużynie CS:GO. Jego najczęstsze zadania to rozpracowywanie stylu gry przeciwnika, organizowanie wyjazdów, odpowiednia motywacja ale również mówiąc kolokwialnie „studzenie głów” zawodników w trudnych momentach meczu.virtusTrenerami wielu topowych zespołów są byli świetni zawodnicy, Kuben w Virtus.Pro czy Starix w Natus Vincere. Dzięki takim trenerom, drużyny bardzo często robią w krótkim czasie duże postępy przez dobre wskazówki oraz porady jakie mogą przekazać zawodnikom patrząc na ich grę chłodnym spojrzeniem.

Patrząc na to wszystko co do tej pory napisałem możemy być w stu procentach spokojni o nową i młodą drużynę iNETKOXTV. Jest w niej pięciu bardzo dobrych, młodych, utalentowanych oraz głodnych sukcesów graczy pod okiem naszych dwóch naczelnych KOXÓW Patryka „easy” Dzięcioła oraz Pawła „saju” Pawelczaka! W takiej konfiguracji ta drużyna może osiągnąć tak na prawdę wszystko, wiem to dopiero początek ich wspólnej pracy, ale sami możecie często zauważyć na streamie, że z Patryka jest świetny prowadzący, a Paweł może dać chłopakom wiele świetnych porad o samej grze oraz współpracy w zespole. Znamy już również najbliższe plany młodej drużyny koxów o czym możecie przeczytać w artykule mojej redakcyjnej koleżanki Toshie.

Tym krótkim wpisem chciałem się z wami poniekąd przywitać, ale również przybliżyć i wyjaśnić czym zajmuje się trener w drużynach CS:GO.

Fr[4]G

Witam wszystkich! :) Jestem Karol, częściej spotkacie mnie pod nickiem Fr[4]G :) mam 22 lata :) Studiuje dziennikarstwo radiowe na UJK w Kielcach :) Interesuje się grami komputerowymi, sportem oraz motoryzacją:) Mam nadzieję ze się polubimy ! :)
Top