INETKOX SUBCUP #6 INFO

18 grudnia 2015

Dzisiaj rusza szósta edycja naszego turnieju INETKOX SUBCUP.

Jest to cykliczny turniej przeznaczony dla osób, które Subskrybują nasz kanał Twitch, taka forma podziękowania za to, że nas wspieracie w tym, co robimy.
Staramy się także dopasować harmonogram meczów pod Was. Szukamy kompromisów, aby każdemu pasowała godzina rozegrania swojego meczu w danym dniu. Dlatego większość meczów jest rozgrywana poza streamem Koxów, ale możliwe, że parę wybranych pojedynków będzie można zobaczyć na kanale innych streamerów. Wyjątkiem jest niedziela, kiedy już na sztywno są zaplanowane półfinały i finał, a wszystko transmitowane już u nas. Wszelkie informacje można podejrzeć w tym przypiętym poście w naszej grupie na Facebooku, który będzie aktualizowany na bieżąco.

W najnowszej odsłonie turnieju zawodnicy powalczą o słuchawki Roccat Syva, o pady SteelSeries FREE, o podkładki A4 Tech XGame x7-500MP, a dla MVP turnieju nagroda specjalna: myszka Zowie FK1 + bungee Camade. Fundatorem nagród jest sklep PROCPU, który wspiera nas już bardzo długo. Można także u nich nabyć nasze Koxowe koszulki i wlepki 🙂

Standardowo, mamy akcję towarzyszącą turniejowi (trwa do poniedziałku 21.12.2015 23:59) :

-40zł na słuchawki Roccat Syva w sklepie PROCPU z kodem inetkox, na bogatości.

Już teraz zapraszamy wszystkich zawodników turnieju oraz wszystkich gości na nasze serwery CS: GO DM 128TR – trzeba się porządnie rozgrzać przed meczem. Jeżeli aktualnie nie ma wolnego miejsca, to nie ma czym się martwić, ponieważ można zarezerwować sobie slota pod tym adresem 🙂

Regulamin turnieju, listę drużyn, składy drużyn, wyniki można podejrzeć na naszej stronie turniejowej (w menu widgetu można wybrać interesujące nasz pozycje).

Życzymy wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy i powodzenia 🙂

Top