Podsumowanie TP-LINK INETKOX SUBCUP #9!

5 czerwca 2016

Witajcie koxy!

Pomimo sporych problemów TP-LINK INETKOX SUBCUP #9 nareszcie się zakończył. W związku z licznymi sporami wśród zawodników, rozwiązanie SubCupa zostało przeniesione na późniejszy termin. Serdecznie dziękujemy TP-LINK oraz SkinJoker za ufundowanie nagród na bogatości!
Pierwszy pojedynek rozegrał się pomiędzy drużynami WHITEAM, a dutt dutt dutt. W tej potyczce zwyciężyła drużyna WHITEAM po zaciętej walce wynikiem 16:11. Następny półfinał odbył się pomiędzy drużyna AIM STARS, a drużyną Montujemy. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna AIM STARS po dość gładkim pojedynku z wynikiem 16:6.
Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju zostaje AIM STARS. Wygrywają oni swoje spotkanie wynikiem 2:0 rywalizując z WHITEAM Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco.

I miejsce – AIM STARS (NotDestroy, costa1g, ferson, killkapi, xtom223)
II miejsce – WHITEAM (DEVO, pekson, Lisiuuu, Leh, phromelo)
III miejsce – dutt dutt dutt (kadil1337, blackyTv, richerincho, j4r010, bienusss)

Łączna wartość nagród wynosiła 7 500 złotych. Za zwycięstwo w turnieju każdy z zawodników otrzymał router z ekranem dotykowym Touch P5 oraz skiny. Drużyna na drugim miejscu w klasyfikacji otrzymała uniwersalne wzmacniacze sieci bezprzewodowej AC1750 i skiny. Formacja na ostatnim miejscu na podium otrzymała przenośne głośniki Bluetooth Groovi Ripple BS1001 oraz skiny.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i jednocześnie informujemy, że losy kolejnego SubCupa są nieznane z powodu licznych konfliktów, które wystąpiły we właśnie zakończonej edycji. Prawdopodobnie będzie on odbywał się w całkowicie nowej formie. Wraz z przypływem informacji zostaniecie przez nas o tym poinformowani.

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top