TURNIEJ: DXSEAT 1VS1 INETKOX AIMCUP #2

27 kwietnia 2016

Witajcie koxy!

Już dziś o godzinie 20.00 ruszają zapisy na kolejny turniej DXSeat 1 vs 1 INETKOX AIMCUP! W turnieju mogą wziąć udział subskrybenci kanału Twitch. Dziś o godzinie 19.30 zostanie wysłana wiadomość Twitch do wszystkich subskrybentów z hasłem, które należy użyć podczas rejestracji.  Rejestrować należy się pod tym adresem: http://inetkox.pl/turnieje/1vs1-inetkox-aimcup/dxseat-1vs1-inetkox-aimcup-2/ .
Czy zostały wprowadzone jakieś zmiany? Owszem, jedną z nich jest wprowadzenie 3 map, na których będą przeprowadzane rozgrywki.  Mapa wybierana będzie poprzez banowanie, mapa która zostaje to mapa, którą dana para będzie rozgrywać. Dostępne są mapy: aim_map, awp_arena, aim_p2000.

Turniej przygotowany jest dla 64 graczy. Mecze od początku do finału rozgrywane będą w systemie BO1, finał w systemie BO3. Mecze od ćwierćfinałów będą komentowane przez Patryka „easy” Dzięcioła i Pawła „saju” Pawelczaka dnia 1 maja od godziny 17.00 na naszym kanale Twitch. Mecze mogą być rozgrywane na własnych serwerach do ćwierćfinału, później tylko na serwerach FEC. Istnieje również możliwość wypożyczenia serwera od FEC, który obsługuje EasyAntyCheat. Prosimy o zwracanie uwagi na harmonogram i sprawdzanie aktualizowanych tam informacji. Osoby, które dostaną się do ćwierćfinałów mają obowiązek być dostępni dnia 1 maja na TeamSpeak3: inetkox.gclan.pl (szczegóły zostaną podane na karcie meczu, która będzie dostępna po kliknięciu na mecz w drabince).  Wszelkie informacje na temat map oraz configów są podane w regulaminie. Zapraszamy do DOGŁĘBNEGO zapoznania się z nim.
Dzięki uprzejmości sponsorów: DXSeat, SkinJoker, Ravcore ponownie nagrody są na bogatości.
I miejsce: Fotel DXseat Tyccon + Gut Knife | Fade (Factory New)
II miejsce
: Ravcore CYCLONE AVAGO 9800 GAMING MOUSE + StatTrak AK-47 | Point Disarry (Minimal Wear)
III miejsceRavcore RAVPAD S32 + AWP | Hyper Beast (Minimal Wear)

Dziękujemy za wspieranie naszych inicjatyw.

A jak forma u was? Zapisujecie się? Dajcie znać. 🙂

 

Toshie.

Może i wredna, ale zawsze pomoże. Może i zabiegana, ale jaka pracowita. Pracująca studentka, która mile spędza wolny czas z koxami od początku marca 2015 aż do teraz.
Top