DXseat 1vs1 INETKOX AIMCUP!

24 lutego 2016

W najbliższy weekend rusza turniej 1vs1 ze wsparciem DXseat oraz TP-LINK przy współpracy z Wombo.gg! Główną nagrodą do zgarnięcia będzie fotel DXseat Tycoon! Za drugie miejsce uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-LINK AC1750, a za trzecie TP-LINK Powerbank PB10400

W rywalizacji mogą brać udział tylko subskrybenci naszego kanału twitch.tv/inetkoxtv. Wszystkie mecze będą rozgrywane za pośrednictwem platformy Wombo.gg. Ilość slotów dostępnych w turnieju to aż 128! Zapisy do turnieju zaczynają się 25.02.2016 o godzinie 18.00 a kończą tego samego dnia o godzinie 22.00. Link do zapisów.

Aby zarejestrować się na Wombo.gg, na stronie klikamy JOIN NOW, następnie w prawym górnym rogu pojawia nam się ZAREJESTRUJ SIĘ, tam wpisujemy taki nick jaki posiadamy na twitch oraz wypełniamy pozostałe pola, po wypełnieniu pola na podany adres email dostaniemy wiadomość z aktywacją konta, klikamy w nią i już mamy pełny dostęp do konta Wombo.gg. Aby stworzyć nowy stół klikamy ”Stwórz nową grę„, następnie wybieramy grę CSGO i tworzymy nowy stół z wybranymi przez nas opcjami. Dla ułatwienia kiedy będziecie zakładać na Wombo.gg stół ustawcie nazwę INETKOX AIMCUP – nick Twitch.

Po każdym rozegranym spotkaniu, gracze muszą umieścić na forum screenshot z wynikiem oraz akceptacją wyniku przez przeciwnika na wombo.gg, następnie sędziowie będą akceptować wyniki i wpisywać w tabelę. Wszystkie mecze przed 1/8 muszą zostać rozegrane 27.02.2016 na serwerach zapewnionych przez uczestników. Na każdym serwerze musi zostać wgrany config esl1on1aim.cfg. Aby skontaktować się z przeciwnikiem, możecie używać tego wątku na forum.

Wszystkie mecze przed finałem będą BO1, tylko finał zostanie rozegrany w formule BO3. Mecze od 1/8 będą transmitowane na kanale twitch.tv/inetkoxtv w dniu 28.02.2016 od godziny 16.00.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z dokładnym regulaminem turnieju, który znajdziecie tu: http://forum.inetkox.pl/viewtopic.php?f=82&t=344!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju! Ale pamiętajcie ilość miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!

Fr[4]G

Witam wszystkich! :) Jestem Karol, częściej spotkacie mnie pod nickiem Fr[4]G :) mam 22 lata :) Studiuje dziennikarstwo radiowe na UJK w Kielcach :) Interesuje się grami komputerowymi, sportem oraz motoryzacją:) Mam nadzieję ze się polubimy ! :)
Top