Kodżirasy i Dejziak zwycięzcami INETKOX SUBCUP#6

20 grudnia 2015

Właśnie poznaliśmy najlepszą drużynę szóstej już edycji INTEKOX SUBCUP.

Turniej przyniósł nam wiele emocji, byliśmy świadkami ciekawych zagrań taktycznych, udanych clutchy i pokazów indywidualnych umiejętności od wielu graczy. Zwycięzcami, zgodnie z przewidywaniami, zostali faworyci, czyli Kodżirasy i Dejziak, w składzie z naszą „największą” gwiazdą stream’a. Triumfatorzy nie mieli łatwego zadania, choć wynik finału na to nie wskazuje. 16-5 na Cobblestonie i 16-4 na Trainie pokazało, że ostatnie spotkanie nie było wielkim wyzwaniem. Pokonanymi w tym starciu i zarazem drugą drużyną SUBCUPA#6Króliczki Angeli, zaprezentowali oni dobrą formę podczas turnieju i próbowali nawiązać walkę z drużyną Dejziaka. Meczem o trzecie miejsce było starcie VerionC oraz Lemondoqs, które skończyło się wynikiem 16-12 dla pierwszej formacji.

W składzie drużyny Kodżirasy i Dejziak mogliśmy oglądać dwóch „młodych Koxów„. TOAO i ovi pokazali klasę, ale nie przeszkodziło to w prezentacji swoich umiejętności naszemu MVP tej edycji SUBCUPA. Patryk „ZUNDE” Forys zagrał fenomenalny turniej. W każdym meczu był autorem wielu niesamowitych akcji, a dobrą formę utrzymał przez cały weekend.

A oto co powiedzieli o naszym SUBCUPIE gracze zwycięskiej drużyny oraz laureat nagrody dla MVP:

karl: „Inicjatywa jak najbardziej na plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że takich „subcupów” jest bardzo mało albo w ogóle nie ma. Udział w takim evencie daje możliwość poznania naprawdę fajnych ludzi. Co do samej 6 edycji SUBCUPA to moim zdaniem nie była zbyt wymagająca. Wcześniejsze edycje były na zdecydowanie wyższym poziomie z tego względu, że nawet przygotowując jakąś mapę, drużyna przeciwna postawiła opór i mieliśmy przed sobą nie lada wyzwanie by ich pokonać. Co do MVP, to byliśmy przekonani, że będzie to ktoś z naszej drużyny.”

ZUNDE: „Myślę, że subcup jest idealnym pomysłem aby zintegrować naszą społeczność. Zapewnia rozrywkę nie tylko nam grającym ale także oglądającym streama. Pozwala także się sprawdzić na tle innych subskrybentów należących do Inetkox.
Z każdą edycją pojawiają się nowe drużyny i tym samym nowy poziom. Inne połączenia zawodników oraz dochodzący kolejni sprawiają, że pojawia się dreszczyk emocji i chęć rywalizacji.
Jestem zaskoczony wyborem mnie na mvp turnieju. Nie wiem czy zasłużyłem, ponieważ całym teamem pracowaliśmy na wygraną. Ale to dla mnie wielkie wyróżnienie. Jestem zadowolony ze swojej gry w tej edycji i mam nadzieję, że z każdą kolejną będę grał coraz lepiej.”

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego turnieju. Sędziowie włożyli wiele pracy i swojego osobistego czasu, Easy i Saju uraczyli nas emocjonującym komentarzem, a sponsorzy kolejny raz wspomogli nas w kwestii nagród. Dziękujemy również zawodnikom, którzy zaprezentowali nam swoje umiejętności oraz WAM, oglądającym nasz SUBCUP, bo bez was nie byłoby szans na realizację tego wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Kodżirasy i Dejziak (TOAO, ovi, karl, ZUNDE, Dejziak) – 5x Roccat Syva oraz 5x SteelSeries FREE MOBILE Pad
  2. Króliczki Angeli (lpk, NotDestroy, posia, Daster, MikiZAfryki) – 5x Roccat Syva
  3. VerionC (KNP, kcr, daen, KJW, soux) – 5x A4 Tech XGame X7-500MP

MVP: Patryk „ZUNDE” Forys – Zowie FK1 + Camade Bungee

Fundatorem nagród jest nasz niezawodny sponsor: PROCPU.PL (zapraszamy także do naszego sklepu http://procpu.pl/inetkox)

Serwery do gry zapewnia nam: 1shot1kill.

Dzięki uprzejmości TOAO (link do fanpage’a: https://www.facebook.com/toao19/), możemy zobaczyć statystyki zwycięskiej drużyny.

staty

Evilade

Tegoroczny maturzysta z klasy mat-fiz. Ogromny fan wrestlingu, głównie federacji WWE. Cechuje go poczucie humoru i duży dystans do siebie. Moderator kanału Inetkoxtv.
Top